Image
Kitap Yorumları

Online İçerik Yazarlığı, Dr.Sertaç Dalgalıdere

içerik yazarlığı kitabı dr sertaç dalgalıdere

Online içerik yazarlığı kavramı yapay zeka çağı ile beraber gündemimize girdi. Semantal web olarak da adlandırdığımız Web 3.0 çağı 2005’ten bu yana devam etmekte ve her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişim ve değişim yeni nesil iş modeli olan online içerik yazarlığına gereksinimi arttırmaktadır.

Bu kitapta online içerik yazarlığı hakkında öğrenmek isteyeceğiniz tüm bilgiler mevcuttur. Bu yeni nesil iş modeli ile ilk olarak İstanbul İşletme Enstitüsünde ders olarak karşılaştım. İçeriğini merak edip dersi almaya karar verdim. Ve hayatımda ciddi bir dönüm noktası oldu. Dr. Sertaç Dalgalıdere hocamızın özverili anlatımı ve ilgisi ile ciddi bilgi birikimi elde ettim. Bu alanda başucu kitabı niteliği taşıyan bu eser ile bilgilerimi pekiştirme imkanı yakaladım.

Online İçerik Editörlüğü, Blog Yazarlığı, Yaratıcı Yazarlık, SEO dersleri ile aldığım bilgileri harmanlayıp bu alanda ciddi yol kat ettiğimi düşünüyorum. Tabi ki henüz yolun çok başındayım. Eğitimlerle yola devam ediyorum. Bir üst seviyeye çıkıp bu işte uzmanlaşmak isteyenlere, yazarımızın İstanbul İşletme Enstitüsündeki İçerik Uzmanlığı dersini de tavsiye ediyorum.

Online İçerik Yazarlığı ve İçerik Üretme

-İçerik nedir?

-İçerik neden önemlidir?

-Online içerik nedir?

-Online içerik yazarında olması gereken özellikler nelerdir?

-Online içerik yazarlığı ile metin yazarlığı arasındaki farklar nelerdir?

Bu ve benzeri soruların cevabını merak ediyorsanız mutlaka bu kitabı temin etmeli ve okumalısınız. Bu alanda ilerlemeyi düşünmeseniz bile gelişen ve değişen web çağı hakkında bilgi edinmiş olursunuz.

Bu kitapta en çok beğendiğim kısım ise anlatılan bilgileri örnekler ile pekiştirmesi oldu. Böylece aklımda oluşan soru işaretlerini giderdim. Bu alanda çalışmalar yapmak isteyenlere, ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri detaylı bir şekilde vermesi de başka bir kaynağa ihtiyaç duyulmasını engelledi. Zaten bu alanda okunabilecek çok fazla kitap bulunmuyor. Kitabın isminize imzalı olarak gelmesini istiyorsanız,

https://bukitapbenim.com/ adresinden sipariş verebilirsiniz.

içerik yazarlığı kitabı dr sertaç dalgalıdere


Yorumlar(0)

Yorum yazın

Email adresiniz gözükmeyecektir. *